/   preporucujemo.com / Srpski

2019-07-21 23:14:24

Marko Arnautović posle godinu dana odlaganja pridružio najboljim kineskim timovima, napustio je engleski Vest Ham ovoga leta za sumu od 25 miliona evra.Prošle sezone je postigao deset golova u Premijer ligi za Čekićare , a sada je i postigao i prvi gol za svoj Šangaj SIPG. U devetnaestom kolu kineske Super lige njegov Šangaj je gostovao Lifanu, Arnautović je postigao drugi gol svog tima u 63. minutu snažnim udarcem glavom na asistenciju Oskara.Ipak njegov gol nije uspeo da bude pobednički pošto je samo desetak minuta kasnije Alan Kardec doneo 2:2 svom timu golom iz penala. Šangaj zauzima trenutno treće mesto u Super ligi.